WhatsApp Destek Hattı

Firmamız; 1990’den bu yana çayır mera yem bitkileri  tohumlarının araştırılması, üretimi, yurtiçi ve yurtdışı pazarlaması konularında faaliyet göstermektedir.

 

Firmamız Türkiye ve Uluslar arası pazarda tohumda kalite ve ileri teknoloji kullanımı ile aranılan Türk Tohum markası olmuştur.

 

Yıllara göre değişmekle birlikte 4000-6000 dekar arasında sözleşmeli üretim yapmaktadır.

 

Çayır mera  ve yem bitkileri araştırma, üretim ve pazarlanması konularında uzmanlaşmış olan Yiğit Tohumculuk Ltd. Şti. yıldan yıla artan bilgi birikimi ve 5000 tonluk tohum üretim ve işleme kapasitesiyle ülke tarımına katkıda bulunmaktadır.

 

Yiğit Tohumculuk Ltd. Şti. çayır mera yem bitkileri ve sebze bitkileri tohumlarının üretimi, yurtiçinde pazarlanması ve yeni çeşitler için araştırma geliştirme alanlarında 21 yıllık deneyimi ve uzman ziraat mühendisleri kadrosuyla Türk çiftçisine kaliteli tohumlar sunma gayretindedir.

 

Yeni teknolojileri kullanarak başta Türkiye olmak üzere, dünyanın seçkin ve güvenilir tohum kuruluşları arasında yer almak. Türk çiftçisinin ve bayilerimizin istekleri ve beklentileri doğrultusunda Ar-Ge’yi sürekli kılmak. Uluslar arası tohum standartlarına göre üretimini gerçekleştirdiğimiz çeşitlerin; dürüst, güvenilir, yenilikçi hizmet anlayışımızla müşterilerimizin hizmetine sunabilmek.